ArtescommunityART AS A VEHICLE FOR EDUCATION AND SOCIAL INCLUSION

WITAMY NA PLATFORMIE DOBRYCH PRAKTYK W DZIEDZINIE EDUKACJI, SZTUKI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ „ARTES”

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, kliknij tutaj

 1. O PRACY TEATRALNEJ Z SENIORAMI

  W grudniu 2015 Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki zakończyło realizację projektu „Wędrowne ptaki – teatralne spotkania pokoleń” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób...
 2. Gry i zabawy integrujące grupę

  Główny cel opisanych poniżej gier to integracja grupy, zbudowanie wzajemnego zaufania i atmosfery sprzyjającej pracy zespołowej. Dzięki wspólnej zabawie uczestnicy mają okazję poznać się i przygotować do podjęcia nowych edukacyjnych wyzwań.
 3. Gry grupowe inspirowane psychodramą

  Psychodramatyczne gry grupowe stanowią atrakcyjną propozycję pracy nad wieloma zadaniami w terapii i edukacji. Przedstawione poniżej pomysły na wspólne działanie grupy mogą być inspiracją do twórczego eksperymentowania z różnymi tematami i konwencjami.
 4. Krzesła-Charaktery

  Ścieżka - oprócz szczegółowego opisu działań warsztatowych - zawiera również filmową relację z przebiegu zajęć prowadzonych przez Marię Schejbal w organizacji Clarecare w Ennis (Irlandia). Zajęcia zostały zorganizowane w ramach promocji projektu „ARTES”.